معرفی به دوستان

خمیردندان Signal سری Expert Protection مدل Blancheur Eclat

قیمت: 11,000 تومان
قیمت برای شما: 11,000 تومان
این کالا موجود است
تعداد:

مدل: Expert Protection – Blancheur Eclat

رنگ: سفید- آبی

حجم: 75 میلی لیتر

کشور سازنده: فرانسه

شرکت وارد کننده: یونیلیور ایران

تاریخ انقضا: May 2018

 

فرمولاسیون منحصربفرد

سفید کننده قدرتمند

از بین برنده جرم، پلاک و رسوب

برطرف کننده پوسیدگی های جزئی

استحکام بخشیدن مینای دندان

ایجاد لایه محافظ روی سطح دندان ها

خوشبو و خنک کننده دهان

توضیحات

یونیلیور فعالیت تجاری خود را از دهه 1880 آغاز کرد و امروز با تکیه بر این تاریخچه‌ی منحصربفرد است که مسیر تجاری خود را به روشنی می‌شناسد.

چشم‌انداز امروز یونیلیور این است که به همه کمک کند تا شاداب به نظر برسند، احساس خوبی داشته باشند و از زندگی بهره بیشتری ببرند. این موارد نشان‌ می‌دهد یونیلیور چه درک و شناختی از مشتریان و شیوه‌ی زندگی آنها در قرن بیست و یکم دارد. اما ماهیت این رسالت، مسیری را شکل می دهد که ریشه در تاریخچه‌ی یونیلیور دارد.

در دهه 1890 ویلیام هسکت لیور، موسس لیور براس، ایده‌های خود را در زمینه‌ی تولید صابون آفتابی مکتوب کرد. محصول نوآورانه‌ی او در پاکیزگی و بهداشت انگلستان ویکتوریایی، انقلابی را به پا کرد و پس از آن بود که پاکیزگی و ارتقای سطح سلامتی و اهمیت به جذابیت فردی، به امری عادی و معمول برای زنان بدل شد و این تغییر زندگی را در نگاه مصرف‌کنندگان محصولات ما بسیار لذت‌بخش‌تر و ارزش‌مندتر ساخت.

نکته‌ی قابل توجه این جاست که توجه و تعهد به تحقق رویای بهداشت همگانی، مدتها قبل از آن بود که “رسالت و ماموریت ” برای شرکت‌ها تعریف شود اما این ایده‌ها همواره در قلب تجارت یونیلیور تپیده‌ است.

یکی از برندهای خوشنام و معتبر زیرمجموعه یونیلیور، برند سیگنال (Signal) می باشد. بیش از 40 سال است که محصولات سیگنال به میلیون ها نفر کمک کرده است که سلامت دهان و دندان خود را تضمین کنند. سیگنال را در آمریکای لاتین و آسیا به پسپودنت (Pespodent) می شناسند. سیگنال در سال 2008 با انجمن دندانپزشکی هندوستان (IDA) و انجمن دندانپزشکی جهانی (FDI) برای آموزش اهمیت مسواک زدن در مدارس، شروع به همکاری نمود.

هنگام صحبت کردن و لبخند زدن دندان ها نمایان می شوند. اگر دندان ها تمیز نباشند و مانند الماس ندرخشند در فرد و افراد مقابل دید منفی ایجاد می شود. بهداشت دهان و دندان علاوه بر زیبایی ظاهری در سلامت دستگاه گوارش نیز تاثیر شگرفی دارد. برای سلامت دهان و دندان چند نوبت مسواک زدن در روز توصیه شده است. برای مسواک زدن علاوه بر داشتن یک مسواک مناسب، داشتن خمیردندانی مناسب با توجه به میزان جرم سازی دندان ها، سلامت لثه و ... از اهمیت ویژه ای برخوردار است. خمیردندان Blancheur Eclat از سری اکسپرت پروتکشن (Expert Protection) برند سیگنال (Signal) دندان هایی سفید و درخشنده به ارمغان می آورد. تمامی خمیردندان های سری اکسپرت پروتکشن جرم، پلاک و رسوب ها را از بین برده، مینای دندان را استحکام بخشیده، پوسیدگی های جزئی را برطرف کرده و لایه محافظی روی سطح دندان ها ایجاد کرده تا آنها را در مقابل پوسیدگی و تجمع جرم و پلاک بیمه نماید.


پرسش و پاسخ

برای این پیشنهاد نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.

برای ارسال دیدگاه، باید در سایت لاگین نمایید.

     
مشاهده تمام الو آفرهای مرتبط ...